Wspólne Odchudzanie

Jak zmotywować się do poprawy stanu zdrowia i zmiany swojego trybu życia? Jak często już Ci się zdarzało przekładać rozpoczęcie zmiany odżywiania i wprowadzenia regularnej aktywności fizycznej? A może należysz do osób, które latami walczą o swoją lepszą wersję, ale to nie wychodzi i nie widzisz już szans na sukces? W jaki sposób możesz osiągnąć swój cel? Zrób to razem z nami! W jaki sposób? Sprawdź!

Drugi Sezon na kanale YouTube Grzegorz Zaremba Vlogs

Grzegorz rozpoczął swój czwarty i ostatni eksperyment sylwetkowy wraz z widzami kanału. Cały sezon będzie zawierać (tak samo jak poprzedni) vlogi o tematyce: kulinarnej, motywacyjnej, edukacyjnej i treningowej oraz lifestyle’owej. Oczywiście wszystko, ze sporą dawką humoru!
Poszerzanie wiedzy z zakresy dietetyki i prowadzenia prostego oraz zdrowego trybu życia, wspólne ćwiczenia czy poznawanie metod na radzenie sobie z trudnymi momentami podczas diety czy w życiu to tylko niektóre z pomocy, które otrzymasz na naszym kanale YouTube. 

Podsumowanie Pierwszego Sezonu Vlogów na kanale Grzegorz Zaremba Vlogs

Odchudzanie się w towarzystwie znacznie zwiększa szansę osiągnięcia celu. Wiemy z doświadczenia, że przeprowadzenie jakiejkolwiek zmiany w grupie jest zdecydowanie przyjemniejsze i łatwiejsze. Towarzyszące osoby wcale nie muszą być dla nas bliskie.
Wspólne odchudzanie to najlepsza możliwość na schudnięcie z jakiej możesz skorzystać! Wtedy nie będziesz mieć już innej możliwości niż zrealizowanie zamierzonego celu.

Spadek motywacji

Często zdarza się, że ustalamy sobie jakiś cel do zrealizowania i tylko przez krótki czas bardzo przykładamy się do jego realizacji, a po kilku dniach poziom motywacji drastycznie spada. Przyczyn tego może być wiele. A brak samodyscypliny i motywacji często uznajemy za przeszkodę nie do przejścia i pewne usprawiedliwienie dla całkowitego odpuszczenia realizacji celu.

Jak się zmotywować?

Jeśli zdarza Ci się mieć spadki motywacji, to nasz projekt będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. My oraz inni uczestnicy Wspólnego Odchudzania, będziemy Twoimi motywatorami, wsparciem i strażnikami osiągnięcia celu.
Nawet jeśli Twoje cele będą zupełnie inne niż cele pozostałych ludzi to nie będzie to miało żadnego znaczenia, ponieważ wszystkie są tak samo ważne. Obojętnie czy chcesz schudnąć, zacząć prowadzić zdrowy styl życia, wprowadzić aktywność fizyczną czy rozwijać swój umysł– z nami osiągniesz wszystko.
Proces osiągnięcia większości celów jest taki sam i między innymi na nim będziemy się skupiać w Drugim Sezonie.

Nagranie osobiste zapowiadające Drugi Sezon Vlogów

Wspólne Odchudzanie da Ci możliwość spojrzenia z zupełnie innej perspektywy na cały proces swojej zmiany. Wszyscy ludzie mają podobne problemy, pokusy i wady, a łatwiej jest sobie z nimi radzić gdy ma się wsparcie.
A nawet jeśli Twój przypadek jest wyjątkowo trudny to wiesz, że masz osoby, które bardzo mocno trzymają za Ciebie kciuki. Zapraszamy Cię na nasz darmowy portal społecznościowy Gregang stworzony w połowie Pierwszego Sezonu, w którym cała nasza grupa, wymienia się przemyśleniami, pomysłami na posiłki, przepisami oraz oczywiście motywacją i wsparciem. Dołącz do nas!

Wkrótce na kanale YouTube Grzegorz Zaremba Vlogs pojawi się więcej informacji na temat Drugiego Sezonu, dlatego subskrybuj go żeby być na bieżąco.

Domi Zaremba
administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *